Engellemesiz Minecraft indir APK – Android, iOS ve PC için Ücretsiz [2020]

Minecraft Ublocked Donwload APK
4.3/5 Votes: 7
--
Size
0.64 MB

Description

İsteğiniz ve sürekli mesajlarınız. Unblocked Minecraft APK’sını buraya yükledim. Tadına göre ücretsiz ve tamamen ücretsizdir. Bir dizi kaynak kullanarak kaleleri yapmak zorunda olduğunuz bir kum havuzu oyunu yerleştiren bir bloktur. Bu sanal dünyada birden çok projeniz var.

   .jar Download / Indir

Bu yüzden kaynaklara da dikkat etmelisiniz. Topraklarınızı tahrip edebilecek kaleler ve diğer düşmanların farkında olun. İlgi gösterin ve hayal dünyasında daha fazla şey keşfedin.

Benim maceraperest ziyaretçi benim tadı biliyorum gibi bu oyun tam size göre. Bu oyunda, canavarlarla yüzleşecek ve kendi krallığınızı inşa edeceksiniz. Hayat için canavarlarla savaş. Orijinal versiyon, birçok sebepten ötürü öğrenciler için Unblocked. Yani, burada bir yetişkin yanı sıra öğrenciler için Minecraft blokajı sürümü. İndirin ve cihazınızda her yerde oynayın.

 

Minecraft PC Unblocked oyunu nasıl oynanır?

Unblocked Minecraft sürümünün oynatılması çok kolaydır, ancak oynatmadan önce aşağıdaki ayarı yapmanız gerekir:

  1. Ayarı açıklamadan önce, yukarıdaki yeşil düğmeye tıklayarak .jar dosyasını indirin.
  2. Çalıştırın ve kullanıcı adını belirtin.
  3. Komple oyunu oluşturun ve bir oyuna katılın.

Minecraft Ublocked

Minecraft Engellemeden Özel Özellikleri APK

Minecraft, keşfettiğinizde daha ilginç hale gelen bir sanal gerçeklik oyunu. Erişebileceğiniz bir tohum haritası var. İçinde yatay düzlemde kaynakları bulabileceğiniz ve hareketler yapabileceğiniz, ancak dikey düzlemde olmayan bir kısıtlama vardır. Oyun grafikleri çok iyi değil. Oyuncu maksimum mesafeye ulaştığında takıldı.

Tam oyun küçük alanlara ayrılır, bunlar özellikle parça olarak adlandırılır. Bu alanlar, oyuncu ulaştığında otomatik olarak aktif hale gelir. Biyomlar da bunun bir parçası ve çölleri, ormanları ve kar dağlarını kaplıyor. Özel ovaları, zirveleri, dağları, mağaraları, okyanusları vb. 20 dakika sonra yenilenen bir gündüz ve gece döngüsü vardır.

 

Minecraft engellenmemiş indirme sürümü, oyuncu için eğlence dolu. Oyuncu her zaman köylülerden, hayvanlardan, düşmanlardan ve diğer insan dışı yaratıklardan korkar. Oyuncu ayrıca sağlık ölçüm cihazını şarj etmek için yiyecek toplamalıdır. Yiyecek almak için çeteleri ve hayvanları avlayabilir. Ormanda keçi, koyun, domuz, tavuk ve sevgili gibi pek çok çene bulunur. Gündüzleri kolayca bulunurlar ama geceleri olmazlar.

Oyuncu geceleri örümcek, iskelet ve zombilerin saldırısını önlemek için bir ev barınağı yapabilir. Çoğunlukla gece saatlerinde saldırırlar çünkü güneş ışığında ölürler.

Sonuç: Bu oyun tamamen gerçek dışı bir rüyadır. Ama oyun yaratıcılık ve macera severler için harika.

Android, iOS ve PC için Minecraft .jar için buraya tıklayın:

 

   .jar Indir Link 2

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4.5 based on 3 votes
Software Name
Minecraft engeli kaldırıldı
Operating System
PC, Android, iPhone, iOs
Software Category
Game
Price
USD 0
Landing Page

Video

Donwload links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *