MC Pocket Edition v1.1.4.51 APK for Android indirmek için

1.1.4.51

Minecraft Pocket Edition v1.1.5.1 Donwload APK
5/5 Votes: 3
Version
1.1.4.51
Size
52.88

Description

Minecraft Pocket Edition 1.1.4.51, Minecraft serisinin başlıca güncellemesidir. Birçok özellik eklendi ve hatalar giderildi. Eski bloklar, gelişmiş işlevsellik ile yeni bir şekilde tanıtıldı. Ancak amaç aynı, sanal dünyanızı bloklarla ve diğer şeylerle kurmanız gerektiği gibi. Hayatta kalma ve yaratıcılık modundan ziyade çoklu modlar kullanılmaktadır. Ama bu iki mod hala var.

Minecraft PE yüklemek için Yeşil düğmeye basın APK:

   APK Download / Indir

MCPE 1.1.4.51’deki güncellemeler

1. Aydınlatıcı efekt düzleştirilir.

2. Yeni pazar, oyuncu kısaltılmış şeyleri alabilmek için eklenmiştir.

3. Ekran alanı da genişletilir.

4. Yeni 13 dil de eklenmiştir. Dahil olmak üzere: Čeština, Dansk, Bahasa Indonesia, Macar, Norsk bokmål, Polski, slovenčina, Suomi, Svenska,Türkçe, Ελληνικά, Български, and Українська.

5. Beton, Beton tozu, Sırlı pişmiş toprak, Şulker kutusu ve Buzlu buz gibi bazı bloklar bu yeni versiyona eklenmiştir.

6. Sıcak çubuk artık Heath ve açlık çubuğu durumunu içeriyor.

 

Minecraft Pocket Edition v1.1.5.1

Bazı bloklar şu şekilde yeniden adlandırılır: arrow. İskelet ok olarak yeniden adlandırılır; Cavespider, cave_spider olarak yeniden adlandırılır; minecartchest, chest_minecart olarak yeniden adlandırılır; Minecartcommandblock, command_block_minecart olarak yeniden adlandırılır; Thrownegg, yumurta olarak değiştirilir; ejderin, ender_dragon olarak yeniden adlandırılması; Fallingblock, falling_block olarak yeniden adlandırılır; Fishinghook, fishing_hook olarak yeniden adlandırılır; minecarthopper, Hopper_minecart olarak değiştirildi, Largefireball large_fireball olarak değiştirildi, leashknot leash_knot olarak yeniden adlandırıldı, Lightningbolt, lightning_bolt olarak yeniden adlandırıldı, Lavaslime, magma_cube olarak yeniden adlandırıldı, mushroomcow olarak mooshroom olarak değiştirildi, polarbear, polar_bear olarak yeniden adlandırıldı, skeletonhorse iskelet_över olarak yeniden adlandırıldı, smallfireball olarak yeniden adlandırıldı. small_fireball, snowgolem, snow_golem olarak yeniden adlandırılır; thrownpotion, splash_potion olarak yeniden adlandırılır; primedtnt, tnt olarak yeniden adlandırılır; minecarttnt, tnt_minecart olarak yeniden adlandırılır; irongolem, iron_golem olarak yeniden adlandırılır, wither.boss, kömür olarak adlandırılır; skeleton.wave, wither_skeleton, potion olarak yeniden adlandırılır. deneyim xp_bottle olarak yeniden adlandırılır, xporb ise xp_orb olarak değiştirildi, zombiehorse zombie_horse olarak değiştirildi ve Pigzombie, zombie_pigman olarak yeniden adlandırıldı.

Minecraft cep Edition Özellikleri

1.Maliyet: Ücretsiz

2.Android: 2.3 artı

3.Boyut: 55.6 MB

4.Kategori: Atari Salonu

5.Sürüm: 1.1.4.51

Android için Minecraft APK’yı indirmek için tıklayın

   APK Indir Link 2

En son sürümü ana sayfadan indirin

Summary
software image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
Minecraft Pocket Edition 1.1.4.51
Operating System
Android, PC, iOS
Software Category
Game
Price
USD 0
Landing Page

Video

Donwload links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *