Minecraft Apk: Android için Pocket Edition v1.2.0.11

1.2.0.11

Minecraft Pocket Edition v11 Donwload APK
4.2/5 Votes: 5
Version
1.2.0.11
Size
62.85 MB

Description

Minecraft Pocket Edition 1.2.0.11 APK indir: Aramayı araştıran ve yeni dünyayı geliştiren herkesin hayalidir. Minecraft cep baskısı, kendi dünyanızı oluşturmak için platform sağlayan şaşırtıcı bir maceracı oyunudur. İşler, basit evin yapımından en büyük kalelere başlar. Cep telefonunuzdan Android cep telefonunuza indirin ve oyunun yeni özellikleriyle eğlenin. Mobil ayarınızı yapım moduna değiştirin ve oyunun istediğiniz herhangi bir yerinde istediğiniz zaman oynayın.

Minecraft pocket edition APK’yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz, sadece İndir düğmesine tıklayın:

   APK indirin

Minecraft Cep Versiyonu Oyunu

Minecraft cep baskısı şaşırtıcı özelliklere sahiptir, temel görev sanal dünyayı oluşturmak için blok bulmaktır. Dünya, oyuncu tarafından tamamen kontrol edilir, bir kumanda çubuğu gibi harici bir cihazı kullanarak kumanda edebilir. Bloğu basit sürükle ve bırak özelliği ile istenilen yere yerleştirebilir. Bloğu belirli bir yere bıraktığınızda orada tasarım tarafından hazırlanacak. Bu bölümde yeterli alan yoksa, o yere takılmak için bloğu iki parçaya bölebilirsiniz. Kırma işlemini yapmak için parmağınızı blok üzerinde saniyenin bir kısmı için yerleştirin. Minecraft’ın son sürümünü indirin.

Minecraft Pocket Edition v11

 

İnşaat sırasında, düşmanların farkında olmalısınız. Onlar sadece hayatınızı bitirmekle kalmaz, aynı zamanda binalarınızı ve diğer yapınızı da yok eder. Sorun şu ki çevrenizde bir düşman olduğunu nasıl öğreneceksiniz, bu nedenle cevap, sadece düşmanın ayak seslerini duymak. İnşaat dışında olağandışı bir ses varsa, düşman orada kesinlikle bulunur. İnşaatlarınızı ve hayatınızı kurtarmak için düşmanları öldürmek için silah veya diğer malzemeleri toplayabilirsiniz.

Sürüm: 1.2.0.11

Android Uyumluluğu: 2.3.x veya daha fazla

Boyut: 62.85 MB

Geliştirici: Mojang

Android için Minecraft APK’yı indirin

   APK indirin Link 2

Summary
software image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
Minecraft 1.2.0.11
Operating System
Android, PC, iOS
Software Category
Game
Price
USD 0
Landing Page

Video

Donwload links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *