Minecraft APK indir bedava v1.2.0.18 Android için

1.2.0.18

Minecraft Pocket Edition Donwload APK
5/5 Votes: 2
Version
1.2.0.18
Size
63.27 MB

Description

Minecraft Pocket Edition 1.2.0.18 en iyi ve en ünlü android oyunudur. Android platformu için Mojang tarafından geliştirildi. Bu oyunun temel amacı hayali dünyayı inşa etmektir; hayalinizdeki sanal dünyanın yaratılması için en iyi kaynak budur. Minecraft cep baskısı apk ile, istediğiniz oyun dünyasında istediğin yerde arzusunu yaratmak için sınırsız kaynak modunu seçebilirsin.

 

Cep telefonunuzu kullanın ve şantiye moduna geçirin, ardından dünya yaratmak için blokları bulun. Bu oyunu istediğiniz yerde, evinizde, parkta, partide veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bulup, mütevazi dünyayı küçük bloklardan çıkar.

Minecraft PE 1.2.0.18’i indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın;

   APK indirin

Minecraft Cep Versiyonu Oyunu

Oyuncu, joystick’i kullanarak hareketleri kontrol edebilir, bloğu herhangi bir yere yerleştirmek isterseniz, parmağınızı istediğiniz yere takas etmeniz ve orada bırakmanız yeterlidir. Blok orada otomatik olarak kurulacaktır. Bloku, binanın bir bölümüne yarım bölüm sığdırmak için kırmak istiyorsanız parmağınızı birkaç saniye blok üzerinde tutun, blok iki parçaya bölünür.

Bu basımda arka plan müziği yok, ancak düşmanların yapım veya ayak seslerinin sesini duyabiliyorsunuz vb. Oyun sırasında, havada olan adaları içeren 3. dünyaya girebilirsiniz. Müzikçalara saldıran ve yolunda engel oluşturan bir ejder (ev sahibi olarak) var. Böylece, düşmanın yenilgi için, oyuncu yüksek ekipmana sahip olmalıdır.

Minecraft Pocket Edition

Minecraft Cep Edition Modları

Minecraft Pocket Edition‘da daha eğlenceli ve yaratıcı olmak için iki mod bulunur. Biri hayatta kalma modu, diğeri de yaratıcı mod. Hayatta kalma modunda, binalarınıza zarar veren düşmanlara karşı korunmak için kaynakları kazmanız ve arama yapmanız ve silahlar üretmeniz gerekir. Ancak kaynaklar hayatta kalma modunda sınırlıdır. Oyunun farklı bir modunda birçok tehdit ve tehlikeler mevcuttur; bu nedenle oyuncu hayatına ve eserine dikkat etmelidir.

Android için Minecraft APK’yı indirin

   APK Link 2’yi indirin

Yaratıcı modda sınırsız süre sınırsız süre oynayabilir ve sınırsız kaynakları kullanabilirsiniz. Oyunun bu sürümünü tabletlerinizde, Android sistemlerinizde vb. Indirin.

Not: Oyunun bu sürümünü cihazınıza kurarken veya çalıştırırken zorluk çekiyorsanız, yazılım sürümünü güncellemelisiniz.

Sürüm: 1.2.0.18

Android Uyumluluğu: 4.2.x veya daha fazla

Geliştirici: Mojang

Summary
software image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
Minecraft 1.2.0.18
Operating System
Android, PC, iOS
Software Category
Game
Price
USD 0
Landing Page

Video

Donwload links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *