Minecraft (pe) 1.2.0.7 APK ücretsiz indir – tam sürüm

1.2.0.7

Minecraft Pocket Edition 1.2.0.7 Donwload APK
5/5 Votes: 1
Version
1.2.0.7
Size
62.85 MB

Description

Minecraft Pocket Edition 1.2.0.7: Bu oyun Android, iOS ve pencereler için geliştirilmiştir. 6,99 $ veya daha fazla fiyata farklı oyun mağazasında mevcuttur. Ancak sitemizde, tamamen ücretsizdir. Minecraft PE, tanıtımı gerektirmez; oynamak basit ve kolaydır. Temel olarak, sabit bir golü olmayan 3 boyutlu sanal bir oyundur. Oyuncu için ücretsiz son olan ve oyunun özelliklerini oyuncuya ücretsiz olarak sunan ilk oyun.

Şimdi Minecraft APK 1.2.0.7’in en son sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz, bunun bedeli ödemek zorunda değilsiniz:

 

   APK indirin

Minecraft PE nasıl oynanır?

Minecraft, belirli kuralları içermediğinden, basit ve kullanımı kolaydır. Kir, küpler, sıvılar, gövdeler ve benzeri gibi 3 boyutlu nesneleri içeren sanal dünyaya dayanıyor. Oyunun tüm öyküleri, bu nesnelerin kırılması ve birleşmesine bağlıdır.

Oyuncunun dünyayı dolaşmasına izin veren 3 boyutlu bir Izgara sistemi var. Minecraft iki kelime Maden ve El Sanatları, maden kazmak anlamına gelir ve zanaat anlamına gelir inşa etmek. Ad olarak her şey yeni blokları keşfetmek ve onu doğru yere yerleştirmekle ilgilidir. Bu oyunu yaratıcı kişinin sevgisi, çünkü dünya kurma fırsatı sunuyor.

Temelde iki mod vardır: hayatta kalma ve yaratıcılık modu ancak Mojang, Minecraft’ın yaklaşan sürümünde bazı modlar eklemeye karar verdiler. Teorik olarak yaratıcılık, macera, hayatta kalma ve izleyici olmak üzere dört modu tanıttı. Her modun belirli bir zorluk seviyesi vardır, örneğin, oyuncu daha az zorluk modunda oynuyorsa, o zaman insan dışı bir canlının saldırısı sırasında gücünü kaybeder, ancak yüksek zorluk modunda oynuyorsa, o zaman bu Saldırı ölümüne neden olabilir. Kolay modda, açlığı göze alabilir, ancak zorluk modunda açlık çubuğunu tamamlamak için yiyecek avlamak ya da bulmak zorundadır. Eğer açlık çubuğu% 0 olursa ölebilir.

Sürüm: 1.2.0.7
Geliştirici: Mojang
Boyut: 62.85 MB

 

Minecraft Pocket Edition Ücretsiz indirin

   APK indirin Link 2

Minecraft’ın en son sürümünü indirmek için ana sayfayı ziyaret edin.

Summary
software image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
Minecraft 1.2.0.7
Operating System
Android, PC, iOS
Software Category
Game
Price
USD 0
Landing Page

Video

Donwload links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *